KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16217082
nr 1621 7082
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerad, daterad 1975-78. Akvarell, bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x40-35x43 ca
Utrop:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:01:35
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann